Geçmişi 1998 senesine dayanan ve Fırat Bilgisayar, Netline Bilgisayar isimleri ile faaliyet gösteren yazılım firmamız 2006 yılında limited şirket olmuş ve Edim Bilgisayar Yazılım ve Ürünleri ismini almıştır.

Edimsoft markası altında bir çok sektöre yazılım geliştirmekte olan şirketimiz, özellikle HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi), Web Programlama ve masaüstü Ticari Yazılım geliştirmede uzmanlaşmış olup, Laboratuvar cihaz entegrasyon yazılımları, E-kütüphane (Dijital kütüphane), E-portfolio, E-ticaret Sistemleri, Emlak Portalı,Kapak Çizim ve tasarım programı gibi bir çok ürünü başarı ile hayata geçirmiştir..

2015 Yılında merkezini İstanbul Kadıköy'e taşıyan şirketimiz, sektördeki çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. İnsani Yardım Organizasyon alanında faaliyet gösteren hayır kurumlarının yaşadığı, uygun yazılım bulamama sıkıntısı üzerine giden şirketimiz 2015 yılı içinde tamamlanacak olan Ediyos (Edim İnsani Yardım Organizasyon sistemi) ve Türkiyede'ki ihalecileri buluşturan bir ihale portalı üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Edim Bilgisayar Yazılım ve Ürünleri Ltd. Şti.

Rasim Paşa Mah. Rıhtım Cad. Derya İş Merkezi No:28/72 Kadıköy / İstanbul

Tel : 90 537 557 00 38
edim@edimsoft.com

işimizi biliyoruz.. Kod yazmak bizde aşkın terennümleri, eser çıkartmak ise tutkumuzdur..
Hayalinizdeki projeleriniz bizimle hayat bulsun.. Aşka katkınız olsun..