EMES TİCARİ HESAP YÖNETİM SİSTEMİ

20 Yıllık Ticari Yazılım tecrübemizin sentezi niteliğinde EMES ticari hesap yönetim sistemini geliştirdik. Bir çok ticari yazılım kalabalık menü ve ekranları sebebi ile zor öğrenilmekte ve kullanılmaktadır. İncelemelerimizde gördük ki İşletmler bu tür programların ancak %40 'ını kullanmakta ve bu yazılımları bilen personel çalıştırmak zorunda kalmaktadırlar.

Bu ve benzeri sorunları çözüm olarak EMES'i geliştirdik. EMES kullanmak için kişilerin ileri seviye bilgisayar bilgisine ihtiyacı yok. 1 Saatlik eğitimle programın her modülünü kullanabilir hale geleceklerini garanti ediyoruz..

EMES detaylardan arındırılmış, en çok kullanılan, ihtiyaç duyulan modül,ekran ve yazıcı çıktıları ile dizayn edilmiştir.

Sektör olarak hemen hemen her ticari işletmeye hitap etmektedir. Kuaför salonundan, yayınevlerine,mobilyacılardan yedek parça tedarikçilerine,matbaalardan telefonculara kadar bir çok sektörde efektif olarak kullanılabilmektedir.

EMES, tek kullanıcılı versiyonumuz EMES LIGHT, Sınırsız kullanıcı versiyonumuz EMES PRO ve e-ticaret entegreli versiyonumuz EMES MAĞZA olmak üzere 3 farklı versiyon ile hizmet vermektedir.

Modüllerimiz :